Theme 03

Tradice a zkušenosti

180 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Certifikát Autodesk

Žákům udělujeme Autodesk Certificate of Completion - celosvětově platný certifikát společnosti Autodesk.

více info Theme 01
Theme 02

Projektové dny pro žáky ZŠ

Pro základní školy pořádáme projektové dny, při kterých se žák zapojí do života naší školy a seznámí se s technickým oborem.

více info Theme 02

Pedagogický sbor

JménoPředmětyTelefonFunkce a pověření
E-mailKancelář
Ing. Bc. Tomáš LangerCAD, KOC261 213 904ředitel školy
langer@spsgocar.cz138 (1.patro)
Mgr. Martina ZdražilováMAT, DEG, SMA261 213 963statutární zástupce ředitele, třídní učitel 3.A
zdrazilova@spsgocar.cz142 (1.patro)
Ing. Libuše KapounováSPP, OPS, EKO244 016 226zástupce ředitele pro provozní a ekonomické řízení školy, třídní učitel 3.D
kapounova@spsgocar.cz143 (1.patro)

Ing. arch. Markéta BahníkováKAM, ODK244 016 254 
bahnikova@spsgocar.cz 261 (2.patro)
Ing. arch. David BartošSTA, SAP, KCA, KOC, NAB244 016 209třídní učitel 3.E
bartos@spsgocar.cz 047 (přízemí)
Ing. Bc. Aleš BílýPOS, STA, KOC, SAP244 016 250 
bily@spsgocar.cz 257 (2.patro)
RNDr. Jindra BízováANJ, MAT244 016 246vedoucí předmětů cizích jazyků, třídní učitel 1.E
bizova@spsgocar.cz 102 (1.patro)
Mgr. Zdeněk BlažejTEV, BIE244 016 262
604 721 344
pronájem tělocvičny
blazej@spsgocar.cz 016 (přízemí)
PaedDr. Mgr. Ilona BlažkováANJ, DEJ244 016 228třídní učitel 1.G
blazkova@spsgocar.cz 160 (1.patro)
BSc. Mathew Joseph BoothANJ244 016 239 
booth@spsgocar.cz 167 (1.patro)
Mgr. Jiří BosákTEV244 016 262
721 420 731
vedoucí předmětu TEV, správce školní chaty
bosak@spsgocar.cz 016 (přízemí)
Ing. arch. Bc. Milan BrzákPOS, KOC, STA, SAP, CAD244 016 237třídní učitel 3.C
brzak@spsgocar.cz 168 (1.patro)
Ing. Bc. Milan ČejkaSME, BEK, DKK, STK, TES244 016 253
244 016 206
učitelská knihovna, preventista PO, třídní učitel 4.C
cejka@spsgocar.cz 260 (2.patro)
Mgr. Eva ČiperováANJ, DEJ244 016 252třídní učitel 1.F
ciperova@spsgocar.cz 259 (2.patro)
Mgr. Eva DorazilováTEV244 016 261 
dorazilova@spsgocar.cz 017 (přízemí)
Mgr. Věra FelgrováCHE, FYZ244 016 247vedoucí předmětů CHE BIE, laboratoř chemie, třídní učitel 2.D
felgrova@spsgocar.cz 122 (1.patro)
Ing. arch. Martina FrýbováEKO, SPO, CAD, KOC244 016 278 
frybova@spsgocar.cz 239 (2.patro)
Ing. arch. David GrygarSTA, POS, ARK, SAP, NAB244 016 248 
grygar@spsgocar.cz 255 (2.patro)
Mgr. Tereza Hauffenová, MBAANJ244 016 264 
hauffenova@spsgocar.cz 014 (přízemí)
Ing. Bc. Anna HavlíkováSTM, TEM, SME244 016 268
244 016 285
laboratoř stavebních materiálů, třídní učitel 2.A
havlikova@spsgocar.cz S121 (suterén)
Mgr. Michala HlůžováDEG, SMA244 016 247 
hluzova@spsgocar.cz 122 (1.patro)
Ing. arch. Jakub JakubecCAD, KOC, NAB, STA, SAP, POS244 016 237 
jakubec@spsgocar.cz 168 (1.patro)
MgA. Kryštof JansaNAB, KAM244 016 253 
jansa@spsgocar.cz 260 (2.patro)
Ing. arch. Bc. Vlastimír JenyšSTA, SAP, KCA, POS, ARK, CAD, KOC, NAB244 016 240vedoucí předmětů stavitelství a architektury, třídní učitel 2.B
jenys@spsgocar.cz 148 (1.patro)
Ing. František KopřivaSME, DKK244 016 250 
kopriva@spsgocar.cz 257 (2.patro)
Josef KotlářMAT244 016 232 
kotlar@spsgocar.cz 164 (1.patro)
Ing. Bc. Pavel KrajákICT244 016 274 
krajak@spsgocar.cz 222 (2.patro)
Ing. Bc. Iva KrausováSPP, RST, SPR, EKO244 016 259 
krausova@spsgocar.cz 240 (2.patro)
Ing. Petr Lorenz, CSc.STA, SAP, POS, KOC244 016 209 
lorenz@spsgocar.cz 047 (přízemí)
Mgr. Petr MahnelMAT244 016 235třídní učitel 1.B
mahnel@spsgocar.cz 165 (1.patro)
Ing. Helena MalínskáKOC, KCA244 016 249 
malinska@spsgocar.cz 256 (2.patro)
Mgr. Eva MaňhalováANJ244 016 204 
manhalova@spsgocar.cz 106 (1.patro)
PhDr. Iva MilerováCJL244 016 251třídní učitel 1.A
milerova@spsgocar.cz 258 (2.patro)
Vojtěch MoravecDEG, MAT244 016 232 
  164 (1.patro)
Mgr. Veronika MotalováDEG244 016 235 
motalova@spsgocar.cz 165 (1.patro)
Ing. Bc. Kateřina MrázkováSTA, SAP, KCA, POS, ARC244 016 255vedoucí předmětu ICT, třídní učitel 3.F
mrazkova@spsgocar.cz 262 (2.patro)
Ing. ak. arch. Jan NovotnýPOS, STA, KOC, SAP244 016 286 
novotny@spsgocar.cz 050 (přízemí)
Pavel PipekPRA244 016 267vedoucí předmětu PRA
pipek@spsgocar.cz S08 (suterén)
Ing. arch. Bc. Tereza PohanováPOS, KOC, ARC, ARK244 016 278třídní učitel 1.C
pohanova@spsgocar.cz 239 (2.patro)
Mgr. Lenka PrůškováANJ244 016 271 
pruskova@spsgocar.cz 202 (2.patro)
Mgr. Iveta SkaličkováANJ244 016 289 
skalickova@spsgocar.cz 053 (přízemí)
Ing. Ladislav StočesPOS, KOC244 016 258referent BOZP
stoces@spsgocar.cz 162 (1.patro)
Mgr. Dagmar SvobodováMAT, FYZ244 016 231výchovná poradkyně, třídní učitel 1.D
svobodova@spsgocar.cz 163 (1.patro)
Mgr. Karolína SýkorováOBN, CJL244 016 256vedoucí předmětu OBN, třídní učitel 4.F
sykorova@spsgocar.cz 263 (2.patro)
Ing. arch. Bc. Petra ŠantínováSTA, KOC, SAP, KCA, OCN244 016 249 
santinova@spsgocar.cz 256 (2.patro)
Ing. Bc. Martin ŠimekKOC, SAP, CAD, KCA244 016 257třídní učitel 2.E
simek@spsgocar.cz 264 (2.patro)
Mgr. Tomáš ŠlofarCJL, DEJ244 016 264vedoucí předmětů CJL DEJ, žákovská knihovna, třídní učitel 2.C
slofar@spsgocar.cz 014 (přízemí)
Mgr. Jan TesařANJ, OBN244 016 239 
tesar@spsgocar.cz 167 (1.patro)
Ing. Mahulena TrojanováBEK, DKK, SME, STK, TES244 016 260vedoucí předmětů stavebních konstrukcí, třídní učitel 4.E
trojanova@spsgocar.cz 241 (2.patro)
RNDr. Hana VaněčkováMAT, FYZ, ICT244 016 229vedoucí předmětů MAT FYZ, laboratoř fyziky, třídní učitel 4.A
vaneckova@spsgocar.cz 161 (1.patro)
RNDr. Jana VlachováDEG, MAT244 016 235 
vlachova@spsgocar.cz 165 (1. patro)
Ing. Jindřich Vorel, Ph.D.STM, TEM, BEK, TES244 016 269laboratoř betonu
vorel@spsgocar.cz S115 (suterén)
Mgr. Jitka VozničkováMAT, DEG, SMA244 016 236vedoucí předmětu DEG, třídní učitel 2.F
voznickova@spsgocar.cz 166 (1.patro)
Ing. Lukáš WretzelGEO, EKO244 016 266vedoucí předmětu GEO, třídní učitel 3.B
wretzel@spsgocar.cz 004 (přízemí)
Václav ŽofkaPRA244 016 267vedoucí předmětu PRA
zofka@spsgocar.cz S08 (suterén)

Novinky - co je nového?

Běh Reiknechtkou

Již 25. ročník populární školní sportovní soutěže se uskuteční v úterý 10. října.

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2016/2017
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2016/2017
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2016/2017
Uzavření školního roku 2016/2017
7:30 Zahájení školního roku 2017/2018
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
17:30 Třídní schůzky 1. ročníku
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Praktická maturitní zkouška z STK, OPS - podzimní termín
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2016/2017
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2016/2017
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
FOR ARCH 2017 - celá škola
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Státní svátek
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.G
Adaptační soustředění třídy 1.G
Adaptační soustředění třídy 1.G
13:00 Běh Reiknechtkou 25. ročník
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
17:00 Den otevřených dveří I.
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Státní svátek
Schola Pragensis 2017
Schola Pragensis 2017
Schola Pragensis 2017
9:00 - 15:00 Den otevřených dveří - Den stavitelství a architektury
17:00 Den otevřených dveří II.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
17:00 Den otevřených dveří III.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 31. ledna 2018
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
19:00 Maturitní ples školy (č. 83) v Lucerně
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl (nejpozději do 31.3.2018)
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
Velikonoční prázdniny
Velikonoční prázdniny
Velikonoční pondělí
36. ročník Stavařské laťky
Písemná práce maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury (termín bude upřesněn)
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín
Architektura Prahy (soutěž 3. ročníku)
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.C, 4.E a 4.F
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.C, 4.E a 4.F
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.C, 4.E a 4.F s datem 30. dubna 2018
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.C, 4.E a 4.F
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.C, 4.E
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.C, 4.E
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E
Praktická maturitní zkouška z STA tříd 4.A, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.E
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.F
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Slavnostní předání maturitního vysvědčení
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 29. června 2018
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Uzavření školního roku 2017/2018
Zahájení školního roku 2018/2019