srpen 2023 | |
28.8. až 30.8. | Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2022/2023 |
září 2023 | |
1.9. (pátek) | Uzavření školního roku 2022/2023 |
4.9. až 5.9. | Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky |
4.9. (pondělí) | 7:30 Zahájení školního roku 2023/2024 |
4.9. (pondělí) | Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin |
6.9. až 8.9. | Adaptační soustředění třídy 1.F |
11.9. (pondělí) | Praktická maturitní zkouška POS, STA – podzimní termín |
11.9. až 13.9. | Adaptační soustředění třídy 1.B |
11.9. (pondělí) | Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům |
12.9. (úterý) | Praktická maturitní zkouška STK – podzimní termín |
13.9. až 14.9. | Ústní maturitní zkouška – podzimní termín pro školní rok 2022/2023 |
13.9. až 15.9. | Adaptační soustředění třídy 1.C |
18.9. až 20.9. | Adaptační soustředění třídy 1.D |
20.9. až 22.9. | Adaptační soustředění třídy 1.E |
22.9. (pátek) | FOR ARCH 2023 |
25.9. až 27.9. | Adaptační soustředění třídy 1.A |
28.9. (čtvrtek) | Státní svátek |
29.9. (pátek) | Ředitelské volno |
říjen 2023 | |
4.10. (středa) | 13:00 Běh Reitknechtkou 30. ročník |
26.10. až 27.10. | Podzimní prázdniny |
listopad 2023 | |
6.11. (pondělí) | 14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí |
7.11. (úterý) | 17:00 Den otevřených dveří I. |
8.11. (středa) | 14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí |
8.11. (středa) | 17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků |
13.11. (pondělí) | Předání přihlášek k maturitní zkoušce – jarní termín |
17.11. (pátek) | Státní svátek |
23.11. až 25.11. | Schola Pragensis 2023 |
prosinec 2023 | |
7.12. (čtvrtek) | 17:00 Den otevřených dveří II. |
20.12. (středa) | Vánoční turnaj ve stolním tenisu |
21.12. (čtvrtek) | Šachový turnaj |
23.12. až 2.1. | Vánoční prázdniny |
leden 2024 | |
3.1. (středa) | Zahájení vyučování po vánočních prázdninách |
8.1. až 13.1. | Lyžařský kurz 2. a 3. ročník – I. turnus |
15.1. až 20.1. | Lyžařský kurz 2. a 3. ročník – II. turnus |
17.1. (středa) | 17:00 Den otevřených dveří III. |
22.1. (pondělí) | Uzávěrka 1. pololetí |
24.1. (středa) | 14:30 Klasifikační porada 1. pololetí |
31.1. (středa) | Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 31. ledna 2024 |
únor 2024 | |
2.2. (pátek) | Pololetní prázdniny |
5.2. až 11.2. | Jarní prázdniny |
12.2. až 17.2. | Lyžařský kurz 2. a 3. ročník – III. turnus |
19.2. až 24.2. | Lyžařský kurz 2. a 3. ročník – IV. turnus |
26.2. až 2.3. | Lyžařský kurz 2. a 3. ročník – V. turnus |
březen 2024 | |
20.2. | Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium |
15.3. (pátek) | 14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí |
15.3. (pátek) | 19:00 Maturitní ples školy (č. 87) v Lucerně |
19.3. (úterý) | 7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti |
20.3. (středa) | 14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí |
20.3. (středa) | 17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků |
27.3. (středa) | Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl |
28.3. (čtvrtek) | Velikonoční prázdniny |
29.3. (pátek) | Ostatní svátek |
duben 2024 | |
1.4. (pondělí) | Velikonoční pondělí |
2.4. (úterý) | Písemná maturitní práce z CJL (termín bude upřesněn) |
3.4. (středa) | Písemná maturitní práce z ANJ (termín bude upřesněn) |
10.4. (středa) | 40. ročník Stavařské laťky |
12.4. (pátek) | Přijímací zkoušky – 1. řádný termín |
15.4. (pondělí) | Přijímací zkoušky – 2. řádný termín |
16.4. (úterý) | Soutěž 3. ročníku: Architektura Prahy |
23.4. (úterý) | 10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí – 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F |
26.4. (pátek) | 10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F |
30.4. (úterý) | Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F s datem 30. dubna 2023 |
30.4. (úterý) | 10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F |
květen 2024 | |
2.5. až 6.5. | Didaktické testy společné části maturitní zkoušky |
6.5. až 8.5. | Předmaturitní volno tříd 4. ročníku |
9.5. (čtvrtek) | Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.B, 4.C |
9.5. až 10.5. | Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E, 4.F |
29.4. | Přijímací zkoušky – 1. náhradní termín |
9.5. až 10.5. | Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E, 4.F |
10.5. (pátek) | Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.B, 4.C |
30.4. | Přijímací zkoušky – 2. náhradní termín |
12.5. (neděle) | Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům |
13.5. (pondělí) | Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.D, 4.E, 4.F |
13.5. až 17.5. | Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.C |
14.5. (úterý) | Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.D, 4.E, 4.F |
15.5. až 17.5. | Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E, 4.F |
20.5. až 24.5. | Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.C |
20.5. až 24.5. | Předmaturitní volno tříd 4.B, 4.D, 4.E, 4.F |
20.5. až 24.5. | Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu |
20.5. až 24.5. | Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku |
20.5. až 7.6. | Zahraniční odborné pracovní stáže Erasmus+ vybraných žáků 3. ročníku |
27.5. až 31.5. | Ústní maturitní zkouška tříd 4.B, 4.D, 4.F |
27.5. až 31.5. | Předmaturitní volno třídy 4.E |
27.5. až 31.5. | Exkurze 1. ročníku |
27.5. až 31.5. | Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku |
červen 2024 | |
3.6. (pondělí) | Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi |
3.6. až 7.6. | Ústní maturitní zkouška třídy 4.E |
12.6. (středa) | Slavnostní předávání maturitních vysvědčení – Brožíkova síň |
13.6. až 14.6. | Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku |
19.6. (středa) | Třídní schůzka budoucích 1. ročníků v 17.00 hod. |
19.6. až 21.6. | Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku |
19.6. (středa) | 14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí |
20.6. (čtvrtek) | Uzávěrka 2. pololetí (1., 2. a 3. ročníky) |
24.6. (pondělí) | Sportovní den 3. ročníku |
24.6. (pondělí) | 11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník) |
24.6. (pondělí) | Předání přihlášek k maturitní zkoušce – podzimní termín |
25.6. (úterý) | Sportovní den 2. ročníku |
25.6. (úterý) | Exkurze 1. a 3. ročníku |
26.6. (středa) | Sportovní den 1. ročníku |
26.6. (středa) | Exkurze 2. a 3. ročníku |
27.6. (čtvrtek) | Sportovní den školy – finále |
28.6. (pátek) | Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 28. června 2024 |
29.6. až 1.9. | Hlavní prázdniny žáků |
srpen 2024 | |
26.8. až 30.8. | Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2023/2024 |
30.8. (pátek) | Uzavření školního roku 2023/2024 |
září 2024 | |
2.9. (pondělí) | Zahájení školního roku 2024/2025 |
Harmonogram školního rokuspsgocar_adm2024-02-15T12:42:17+01:00