Ekonom/ka školy, účetní na 1/2 úvazek

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára v Praze 4, přijme ihned na poloviční úvazek účetní/ho na 1/2 úvazek.

Popis pozice:

• kompletní vedení účetnictví příspěvkové organizace (evidence a účtování přijatých faktur a interních dokladů, fakturace pronájmů a ostatních služeb, zpracování bankovních výpisů a účtování pokladny), zpracování účetních uzávěrek, daňového přiznání a ročních zpráv školy, průběžná kontrola a roční inventarizace účtů
• příprava a evidence smluv
• spolupráce na projektech (účetnictví, kontrola správnosti, finanční vypořádání, podílení se na závěrečných zprávách)
• finanční výkaznictví pro zřizovatele, výkazy pro ČSÚ

Požadavky:

minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou
• znalost podvojného účetnictví podmínkou
• zkušenost na obdobné pozici výhodou
• proaktivní přístup ke svěřeným oblastem
• samostatnost a ochota učit se nové věci
• digitální gramotnost, aktivní ovládání PC a kancelářských aplikací je podmínkou
• výhodou práce s účetním systémem Gordic
• bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a zodpovědnost

Nabízíme:

• poloviční úvazek s možností do budoucna plného úvazku
• vstřícné pracovní prostředí i kolektiv
• smysluplnou a pestrou práci
• prostor pro osobní realizaci i další profesní rozvoj a vzdělávání
• čerpání zaměstnaneckých benefitů (např. školní chata ve Velké Úpě, příspěvek na penzijní/životní připojištění, školní stravování za zvýhodněnou cenu )
• odpovídající mzdové ohodnocení dle tarifu a možnost nadtarifních složek platu (osobní ohodnocení, odměny)
• nástup dle dohody, nejpozději k 1. 1. 2025

V případě, že máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete prosím e-mailem: • strukturovaný životopis